Telefon
WhatsApp
İnstagram
Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi

Instagram

Dijital dünyanın var olmasıyla birlikte artık markalar, devasa ücretler ödemeden sosyal medya aracılığıyla büyük kitlelere hitap edebiliyor.

MarifAd olarak öncelikle Instagram profilinizi ve hedef kitlenizi analiz ederek neler yapabileceğimizi, markanıza neler katabileceğimizi planlıyoruz. Daha sonra sizin de isteklerinizle birlikte Instagram sayfanızı trendleri ve güncel olayları takip ederek kısa sürede büyütüyoruz.

 

Facebook

Türkiye’de ve dünyanın birçok ülkesinde en fazla kullanıcı sayısına sahip olan ve birçok yaştan, sosyal sınıftan, ilgi alanından insanları buluşturan Facebook, markaların en sık tercih ettiği sosyal mecraların başında geliyor.

MarifAd olarak markanızı veya işletmenizi Facebook’ta en iyi şekilde konumlandırıyoruz.

 

Youtube

Youtube günümüzde Google’dan sonraki en büyük 2. Arama motoru konumunda. Markanıza özel ürettiğimiz özgün içeriklerle hedef kitlenizle kolay yoldan buluşmanızı sağlıyoruz.

 

Twitter

Anlık iletişimin üst düzeyde olduğu öncelikli sosyal mecra şüphesiz Twitter’dır. Twitter'da kullanılan hasthagler ile markalar, kısa sürede büyük etkileşim alabilirler. MarifAd olarak biz, markalarımız için bu etkileşimleri takip edip stratejik planları belirliyoruz.

 

Linkedin

Linkedin, kullanıcı profili olarak çok yüksek bir oranda profesyonel kimliğiyle ön plana çıkan insanları bir araya getirir. Bu anlamda potansiyel müşterilere ya da iş ortaklarına ulaşmak için en uygun mecra olan Linkedin, hedef kitle yapısı anlamında benzeri kolay bulunmayan özgün bir platformdur.

MarifAd, Linkedin hizmeti ile sunduğunuz ürün ya da hizmeti profesyonel dünyadaki önemli kişilerle buluştururken uygun maliyet ve maksimum verim elde etmenize yardımcı olur. Siz de Linkedin ile ayrıcalıklı hizmetlere erişmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Influencer Marketing

Günümüzün en büyük pazarlama tekniklerinden biri olan ‘’Influencer Marketing’’, günden güne gelişmeye ve talep görmeye devam ediyor.

Markanız veya işletmeniz için en uygun Influencerlarla çalışarak satış ve bilinirliğinizi artırıyoruz.

Hizmetinizi veya ürününüzü yalnızca yüksek kitleye sahip ve güvenilir biri üzerinden pazarlama düşüncesi, ne kadar çekici değil mi?

Tam da bu yüzden doğru kişiler ve doğru gruplar üzerinden yapılan stratejiler, markanızın hedef kitlesini bir anda yüz binlere hatta milyonlara ulaştırabilir.

‘’Bunu nasıl yaparım?’’ diyorsanız, bizimle iletişime geçmeniz yeterli :)

Sonraki
Dijital Reklam Yönetimi

Bize Soru Sorun

Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.

İLETİŞİM